Melding Veldstraat op 10 aug 2019

Info

Categorie
Verkeershinder, signalisatie, ...
Datum
zaterdag 10 augustus 2019
Straat
Veldstraat 24
Status
Uitgevoerd
Omschrijving
Eerst was de verkeersgeleider weggehaald. Nu is hij teruggeplaatst, maar veel te ver naar rechts
Antwoord

De bloembak wordt verplaatst.