Melding Beukenstraat op 12 aug 2019

Info

Categorie
Verkeershinder, signalisatie, ...
Datum
maandag 12 augustus 2019
Straat
Beukenstraat  65
Status
Uitgevoerd
Omschrijving
Voor de 2e keer in een half jaar tijd sluiten ze de toegang af tot mijn oprit ZONDER vooraf iets te laten weten. Vorige keer waren ze al aan het werken en ben ik met hulp van de arbeiders van mijn oprit geraakt. Nu staat de signalisatie er al maar is er nog niemand aan het werk. Kan dit aub op voorhand vermeld worden wanneer er werken voor mijn deur plaatsvinden. En waarom 2x hetzelfde stuk straat open smijten op paar maanden tijd?!
Antwoord

De gemeente heeft daar geen werken uitgevoerd. Dit is vermoedelijk gebeurd door de nutsmaatschappijen. Ze zijn verplicht om jullie op voorhand te melden als ze daar werken gaan uitvoeren.


We geven dit aan hen door.


Onze excuses voor de ongemakken.