Melding Kasteelstraat op 26 okt 2019

Info

Categorie
Verkeershinder, signalisatie, ...
Datum
zaterdag 26 oktober 2019
Straat
Kasteelstraat 49
Status
Uitgevoerd
Omschrijving
Verkeersgeleider die de fietsers beschermd, is afgereden en ligt op de rijbaan. Gevaarlijke situatie.
Antwoord

Beste,


bedankt voor de melding.


werd ondertussen vervangen.


het technische team