Melding Kuitelgem op 31 jan 2024

Info

Categorie
Beschadigde weg, fietspad, voetpad, voetweg ...
Datum
woensdag 31 januari 2024
Straat
Kuitelgem 18-20
Status
Uitgevoerd
Omschrijving
Gescheurde asfalt aan ingang kleuterschool
Antwoord

Beste,


Bedankt voor u melding.


Wij nemen dit op in onze planning.


Van zodra de weersomstandigheden het toelaten zullen wij de nodige asfalteringswerken uitvoeren.


Met Vriendelijke Groeten,


Technische uitvoeringsdienst