Melding Bosdreef op 03 feb 2024

Info

Categorie
Milieu-, geluids- of geurhinder, loslopende dieren, kadavers, ...
Datum
zaterdag 03 februari 2024
Straat
Bosdreef 55 -53
Status
Uitgevoerd
Omschrijving
Er ligt een aangereden dode kat langs de weg in de bosdreef tussen nr 55 en 53.
Antwoord

Beste,


Bedankt voor u melding


Onze dienst heeft ondertussen het kadaver opgehaald.


Met vriendelijke groeten,


technische uitvoeringsdienst