Melding Holstraat op 30 okt 2019

Info

Categorie
Beschadigde weg, fietspad, voetpad, voetweg ...
Datum
woensdag 30 oktober 2019
Straat
Holstraat 16
Status
Uitgevoerd
Omschrijving
Beste

De bermen van de Holstraat tussen vierbunderstraat/Opdorpstraat en de Akkerstraat vertonen putten. Hierdoor is het voor fietsers en autombilisten soms gevaarlijk om elkaar te passeren.
Antwoord

Beste,


bedankt voor de melding.


we gaan dit, zo snel mogelijk, oplossen.


mvg,


het technische team