Melding Veldstraat op 09 feb 2024

Info

Categorie
Verkeershinder, signalisatie, ...
Datum
vrijdag 09 februari 2024
Straat
Veldstraat 
Status
Uitgevoerd
Omschrijving
In het begin van de veldstraat met die geparkeerde auto´s is het daar zeer gevaarlijk nu al het verkeer langs daar moet tijdens de omleiding. Vrachtwagen of lijn bus of camionette en alles blokkeert
Antwoord

Beste,


Bedankt voor de melding.


We zullen dit verder nakijken of dit kan verbeterd worden.


Mvg,


het technische team