Melding Stenenmolenstraat op 02 nov 2019

Info

Categorie
Verkeershinder, signalisatie, ...
Datum
zaterdag 02 november 2019
Straat
Stenenmolenstraat 
Status
Uitgevoerd
Omschrijving
Zie "Buggenhouts Blad" van oktober 2019, bladzijde 5, "Gemeentelijke informatie", artikel 'Opgelet aan ruilverkavelingswegen'.

Volgens dat artikel zouden Stenenmolenstraat (voorbij De Kinder), Grote Kouterbaan, Boksheide en de weg tussen Boksheide en Hoogweg (Hoogweide?) ruilverkavelingswegen zijn, die aangeduid worden met zoneborden F99c en F101c.

Ik kom daar regelmatig (zowel te voet als met fiets en auto) en heb die borden F99c en/of F101c daar nooit ergens gezien.
Als ze er toch zouden staan, kunnen ze misschien naar een beter zichtbare plaats overgebracht worden?
Als het artikel een beetje voorbarig is en de borden er nog geplaatst moeten worden, dan zou het misschien beter zijn om te wachten tot de werken op de Hoogweg volledig achter de rug zijn zodat de Hoogweg wat beter bereikbaar blijft.
Antwoord

beste,


ik geef dit door aan de bevoegde personen.


mvg,


het technische team