Melding Spiedamstraat op 09 feb 2024

Info

Categorie
Beschadigde weg, fietspad, voetpad, voetweg ...
Datum
vrijdag 09 februari 2024
Straat
Spiedamstraat 
Status
Uitgevoerd
Omschrijving
De Spiedamstraat is normaal al een slechte baan vol putten, maar sinds de werken aan de Rode waardoor de Spiedamstraat een snelweg is geworden, ligt de baan er schandalig bij, hele diepe putten de bermen zijn helemaal kapot gereden. Fietsers durven er zelfs niet meer door.
Antwoord

Best,


Bedankt voor uw mailke.


De putten worden regelmatig gevuld door onze dienst wegen.


Mvg,


het technische team