Melding Dries op 10 feb 2024

Info

Categorie
Verkeershinder, signalisatie, ...
Datum
zaterdag 10 februari 2024
Straat
Dries 46
Status
Uitgevoerd
Omschrijving
Voetpad ter hoogte van de werken aan straat rode word gebruikt als fietspad. Heel erg gevaarlijk als wij (Dries 46) en buren buiten willen stappen uit onze voordeur moet je zien dat je niet overhoop word gereden door een fietser (vaak tegen hoge snelheden).
Antwoord

Beste,


Bedankt voor de melding.


We kijken dit na hoe we dit kunnen verbeteren.


mvg,


het technische team