Melding Kerkstraat op 18 mrt 2024

Info

Categorie
Beschadigde weg, fietspad, voetpad, voetweg ...
Datum
maandag 18 maart 2024
Straat
Kerkstraat 44
Status
Uitgevoerd
Omschrijving
Ter hoogte van Resto Hong Kong in de Kerkstraat ontbreekt er een witte klinker in het Zebrapad ( wat gevaarlijk is voor overstekende voetgangers en eventueel voor fietsers.
Antwoord

Beste,


Bedankt voor u melding.


Onze dienst heeft ondertussen het nodige gedaan.


Met vriendelijke groeten,


Technische dienst