Melding Beukenstraat op 03 apr 2024

Info

Categorie
Milieu-, geluids- of geurhinder, loslopende dieren, kadavers, ...
Datum
woensdag 03 april 2024
Straat
Beukenstraat 63
Status
Uitgevoerd
Omschrijving
Beste
Zit met ratten in tuinhuis al veel gif gelegd maar helpt niet ; Wat kan ik doen?
Antwoord

Beste


Op de website van Rato kan je tips vinden hoe je ratten kan voorkomen of bestrijden.


Met vriendelijke groeten


De milieudienst