Melding Damstraat op 16 jun 2024

Info

Categorie
Sluikstort
Datum
zondag 16 juni 2024
Straat
Damstraat 15
Status
Uitgevoerd
Omschrijving
Voedingsmiddelen in het luik van de linkse kleding container gezet (,dranken, pampers,...) en zak aan het handvat gehangen. Kan zo zeer gemakkelijk in de kleding container geraken.
Antwoord

Beste,


Bedankt voor de melding.


Onze technische dienst zal dit opruimen.


Mvg,


het technische team