Melding Kruisheide op 17 jun 2024

Info

Categorie
Beschadigde weg, fietspad, voetpad, voetweg ...
Datum
maandag 17 juni 2024
Straat
Kruisheide 4
Status
Uitgevoerd
Omschrijving
Beste,
Door de werken aan de N16 hebben we in de Kruisheide met heel wat sluipverkeer te maken gehad. Hierdoor is er een hoop kiezelsteentjes voor mijn oprit weggereden waardoor er verschillende putten voor mijn oprit zijn en ik altijd met de carrosserie van mijn wagen tegen de grond sleep als ik van mijn oprit rijdt. Kan dit hersteld worden door de putten terug op te vullen met kiezelsteentjes ?
Bedankt
Antwoord

Beste,


Bedankt voor de melding.


We zullen de putten komen vullen.


Mvg,


het technische team