Melding Bovendonkstraat op 19 jun 2024

Info

Categorie
Verkeershinder, signalisatie, ...
Datum
woensdag 19 juni 2024
Straat
Bovendonkstraat 93
Status
Uitgevoerd
Omschrijving
Is er een mogelijkheid om er op toe te zien dat zwaar verkeer zich aan de geldende snelheidsbeperking (30km/u) houdt? Vooral tussen 4 uur en 6 uur 's ochtends is er een probleem. Een beperkt aantal bestuurders rijdt op die momenten veel te snel over het beschadigde wegdek met lawaai en trillingen als gevolg. We worden door het asociale gedrag van enkelingen systematisch in onze nachtrust gestoord.
Het probleem is al sinds 2019 gekend door het gemeentebestuur. Er was trajectcontrole beloofd, waar blijft deze? Er was een nieuw wegdek beloofd. Dat wordt alsmaar uitgesteld. De gemeente zou de belangrijkste verzakkingen zo gauw als mogelijk komen wegwerken. Er is er 1 weggewerkt, de rest is er nog steeds. Wanneer krijgen wij onze nachtrust terug?
Antwoord

Beste,


Bedankt voor de melding.


Deze werd doorgegeven aan de politie en aan onze dienst wegen.


Mvg,


het technische team