Melding Spoorwegstraat op 26 jun 2024

Info

Categorie
Verkeershinder, signalisatie, ...
Datum
woensdag 26 juni 2024
Straat
Spoorwegstraat hoek met Pastotijstraat
Status
Uitgevoerd
Omschrijving
Het verkeersbord F4b "Einde zone 30" is nog steeds niet teruggeplaatst op de hoek "Spoorwegstraat-Pastorijstraat". Die werd enkele maanden geleden verwijderd tijdens de werken voor de nieuwbouw .
Antwoord

Beste,


Bedankt voor de melding.


We zullen dit nakijken en het nodige doen.


Mvg,


het technische team