Melding Varentstraat op 09 jul 2024

Info

Categorie
Beschadigde weg, fietspad, voetpad, voetweg ...
Datum
dinsdag 09 juli 2024
Straat
Varentstraat  4 en 12
Status
Uitgevoerd
Omschrijving
Hallo, op het voetpad in de varentstraat thv nr 4 en nr 12 ligt er een ijzeren plaat over een afvoerput. Deze platen durven al eens verschuiven wat een gevaarlijke situatie met zich meebrengt. In de winter als het gesneeuwd heeft zie je ook niet waar deze putten zich bevinden en of de plaat nog wel juist ligt. Thv nr 12 hebben ze een voet op de plaat gelegd om deze op zijn plaats te houden. Is een herstelling mogelijk om een veilig voetpad te kunnen bekomen en op sommige momenten geurhinder te vermijden? Dankjewel
Antwoord

Beste,


Bedankt voor de melding.


We doen het nodige.


Mvg,


het technische team