Melding Ravenstraat op 10 jul 2024

Info

Categorie
Riolering, verstopte rioolkolk, ...
Datum
woensdag 10 juli 2024
Straat
Ravenstraat  162
Status
Uitgevoerd
Omschrijving
Verstopte riolering ter hoogte van Ravenstraat 162
Eigen water loopt nog maar amper weg en blijft staan of komt er via de putdeksels uit.
Antwoord

Beste,


Bedankt voor de melding.


Onze dienst wegen zal een controle uitvoeren.


Mvg,


het technische team