Melding Ravenstraat op 10 jul 2024

Info

Categorie
Openbaar groen, speelpleinen, ...
Datum
woensdag 10 juli 2024
Straat
Ravenstraat 162
Status
In behandeling
Omschrijving
Snoeien van de grote bomen in de Ravenstraat (ter hoogte van 162).
Ik deed reeds een melding van verstopte riolering maar dit komt vooral door de blaadjes die de bomen in de straat afgeven, we hebben dit al meermaals opgekuist en proberen het groen zo goed mogelijk bij te houden maar de bomen zijn te groot en laten heel wat vuil af.