Melding Krapstraat op 10 jul 2024

Info

Categorie
Beschadigde weg, fietspad, voetpad, voetweg ...
Datum
woensdag 10 juli 2024
Straat
Krapstraat 44
Status
Uitgevoerd
Omschrijving
Het nieuwe fietspad in de Krapstraat (richting Opstal) lijkt opengebroken geweest voor de aansluiting van een nutsvoorziening, maar niet degelijk hersteld. Het opgevulde asfalt is verzakt waardoor er nu een gevaarlijke put ontstaan is. Wie niet oplet kan hier ernstig door ten val komen. Alvast bedankt om dit even na te kijken.
Antwoord

Beste,


Bedankt voor de melding.


De firma die de werken heeft uitgevoerd zal hiervan op de hoogte gebracht worden om het fietspad goed te herstellen.


Mvg,


het technische team