Melding Schriekstraat op 24 jan 2020

Info

Categorie
Verkeershinder, signalisatie, ...
Datum
vrijdag 24 januari 2020
Straat
Schriekstraat 
Status
Uitgevoerd
Omschrijving
Diverse straten die voorbehouden zijn voor fietsers en landbouwvoertuigen hebben nog geen onderborden (M11, M12, M17) die het gebruik van deze wegen regelt voor gebruikers van speed-pedelecs. Als voorbeeld geef ik de Schriekstraat, maar het gaat uiteraard niet enkel over deze straat.
Antwoord

Beste,


Uw vraag werd doorgestuurd naar de bevoegde dienst.