Melding Euselsweg op 02 feb 2020

Info

Categorie
Sluikstort
Datum
zondag 02 februari 2020
Straat
Euselsweg 5
Status
Uitgevoerd
Omschrijving
Afval achter gelaten in gracht langs wandelweg met plankenpad verbinding tussen leemputten en betonnen weg (langenweg)achter containerpark
Antwoord

bedankt voor de melding.


wij hebben dit op 3/02 reeds opgehaald