Melding Brandstraat op 06 feb 2020

Info

Categorie
Verkeershinder, signalisatie, ...
Datum
donderdag 06 februari 2020
Straat
Brandstraat 42
Status
Uitgevoerd
Omschrijving
Beste, sinds er geen doorgaand verkeer meer mogelijk is in de Reigersstraat en de Lijnsebossen voor wat auto’s betreft, is het werkelijk kommer en kwel geworden betreft verkeersdrukte en verkeersonveiligheid in de Brandstraat.
Een goede nachtrust is niet meer aan de orde. Het begint om 4.30 a 5u ‘s ochtends dat voorbijrazende automobilisten ons wakker maken. De stroom aan wagens, rammelende aanhangwagens en vrachtwagens op het zwevende beton draagt allesbehalve bij aan een Klimaatgezond woonomgeving.
Ook de veiligheid van de weggebruikers van de straat is er zwaar op achteruitgegaan.
Gelieve actie te ondernemen om het verkeerslawaai en -veiligheid te verbeteren!
Graag feedback aub!
Antwoord

Beste,


Uw melding werd doorgegeven aan de bevoegde dienst.