Melding Stenenloop op 13 feb 2020

Info

Categorie
Riolering, verstopte rioolkolk, ...
Datum
donderdag 13 februari 2020
Straat
Stenenloop 27 Stenenloop/Sporkstraat
Status
Uitgevoerd
Omschrijving
Beste,
In de Stenenloop zit blijkbaar een rioolkolk verstopt. het water staat tot op de straat.
Antwoord

Beste,


Bedankt voor uw melding. Onze technische dienst zal het nodige doen.


mvg,