Melding Kerkstraat op 14 feb 2020

Info

Categorie
Vandalisme, graffiti, ...
Datum
vrijdag 14 februari 2020
Straat
Kerkstraat 
Status
Uitgevoerd
Omschrijving
In en rond de fietsenstallingen aan weerszijden van het spoor staan verschillende fietsen die vermoedelijk 'geleend' en achtergelaten werden. Bijna iedere ochtend rond 7u bij het wachten op de trein zie ik dezelfde persoon een fiets nemen en de Kerkstraat inrijden. Na een week of zo wisselt hij blijkbaar van fiets. Verschillende fietsen die ik hem vroeger zag gebruiken, staan nu al weken of zelfs maanden achtergelaten aan het station (werd een tijd geleden ook aan de lokale politie gemeld). Het zal allicht ook niet de enige zijn die fietsen achterlaat. Zouden die fietsen eens opgehaald kunnen worden? Misschien kunnen er nog enkele terugbezorgd worden, maar in ieder geval zou de stationsomgeving er wat ordelijker uitzien.
Antwoord

dit werd nogmaals doorgegeven aan de politie.