Melding Beukenstraat op 14 feb 2020

Info

Categorie
Beschadigde weg, fietspad, voetpad, voetweg ...
Datum
vrijdag 14 februari 2020
Straat
Beukenstraat 1
Status
Uitgevoerd
Omschrijving
Kruispunt Beukenstraat & Hauwerstraat.
Anderhalf jaar geleden werden de klinkers hier al herlegd, nadat het wegdek in de Beukenstraat werd vernieuwt.
Nu zijn de klinkers weer verzakt en liggen wij weer wakker door het gebonk van de vrachtwagens die over de putten vliegen.
Antwoord

Beste,


Bedankt voor uw melding. Wij hebben dit doorgegeven aan onze technische dienst.


mvg,