Melding Spoorwegstraat op 18 mrt 2020

Info

Categorie
Beschadigde weg, fietspad, voetpad, voetweg ...
Datum
woensdag 18 maart 2020
Straat
Spoorwegstraat 8
Status
Uitgevoerd
Omschrijving
bordje wandelroute dat eerder beschadigd was, is nu verdwenen. Ik kan de locatie niet deftig aanduiden. Het is dus in de Sportveldstraat en niet in de Spoorwegstraat.
Antwoord

Beste,


Bedankt voor de melding.


Wij zullen dit, zo vlug mogelijk, in orde maken.


Met vriendelijke groeten,


het technische team