Melding Hanenstraat op 21 mrt 2020

Info

Categorie
Verkeershinder, signalisatie, ...
Datum
zaterdag 21 maart 2020
Straat
Hanenstraat 148
Status
Uitgevoerd
Omschrijving
Nog steeds blijven wagens zich parkeren tegen of op de op en afrit van de parking voor.de werknemers van van den avenne en plasma industries dit gaat nog aanleiding tot ongevallen is het niet mogelijk om te treden om dit te vermijden of markeringen aan te brengen als de politiediensten enkele malen zouden optreden zou dit probleem verholpen zijn.Gaat steeds om dezelfde wagens en paardenremork lijkt meer op een soort pesten en het zicht expres belemmeren is plaats genoeg een tiental meter verderBen zelf werknemer bij plasma industries
Antwoord

Beste,


Bedankt voor de melding.


De politie wordt op de hoogte gebracht om regelmatig langs te rijden.


Uw vraag om belijning wordt doorgegeven aan de bevoegde persoon.


Met vriendelijke groeten,


het technische uitvoeringsteam