Melding Kapelbaan op 24 mrt 2020

Info

Categorie
Beschadigde weg, fietspad, voetpad, voetweg ...
Datum
dinsdag 24 maart 2020
Straat
Kapelbaan aan kruispunt met Schommeldreef
Status
In behandeling
Omschrijving
Wanneer wordt er iets deftigs gedaan of een degelijke reparatie van de kapelbaan vanaf en op het kruispunt met de Schommeldreef richting Hoge Jan? Richting boskapel is het nog redelijk. Gaan jullie wachten tot er iemand (grote kans van derde leeftijd) valt? 't is niet omdat ik niet in Buggenhout woon dat ik dit niet mag melden. De meeste passanten en wandelaars zijn hoogstwaarschijnlijk van jullie buurgemeenten. Wij houden zeker van jullie bos!