Melding Krapstraat op 10 mei 2020

Info

Categorie
Verkeershinder, signalisatie, ...
Datum
zondag 10 mei 2020
Straat
Krapstraat 20
Status
Uitgevoerd
Omschrijving
Geparkeerde auto’s en vooral camionette die de helft van het fietspad innemen waardoor er niet veilig gefietst kan worden. Als vrijdag weer kinderen van en naar school fietsen is dit absoluut niet veilig. Op sommige dagen is er maar een strookje van 30cm over om te fietsen waardoor je in de zep moet rijden en wanneer he dan terug het fietspad op wil loop je het risico om te vallen omdat die drempel te hoog is om schuin op te gaan.
Antwoord

Beste,


Bedankt voor de melding.


De gemeente kan daar weinig of niets aan doen maar ik heb het toch doorgegeven aan de persoon die instaat voor wegenwerken.


Met vriendelijke groeten,


Het technische team