Melding Hanenstraat op 13 mei 2020

Info

Categorie
Openbaar groen, speelpleinen, ...
Datum
woensdag 13 mei 2020
Straat
Hanenstraat 96
Status
Uitgevoerd
Omschrijving
11/5 opgemerkt: Omgewaaide boom in de groene buffer tussen de hanenstraat (ter hoogte van nummer 96) en de Pit. De boom wel reeds verwijderd van de omheining om blijvende schade of vervorming te voorkomen.
Antwoord

Beste,


Bedankt voor de melding.


Dit werd doorgegeven aan onze groendienst.


Mvg,


het technische team