Melding Bosstraat op 16 mei 2020

Info

Categorie
Milieu-, geluids- of geurhinder, loslopende dieren, kadavers, ...
Datum
zaterdag 16 mei 2020
Straat
Bosstraat 1
Status
Uitgevoerd
Omschrijving
Dode poes in de Bosstraat ter hoogte van jeugdbewegingslokalen (zaterdag 16 mei rond 13u):
Aangezien de dode poes in het midden van de straat lag, heeft een andere voorbijganger, die handschoenen en een doos in de auto had, de poes in de doos gelegd en deze aan de kant van de straat gezet aan de lokalen van de jeugdbeweging. We hebben een persoon die er woont, aangesproken, maar hij herkende de poes niet.
Antwoord

We laten onze diensten de dode poes ophalen.


Indien deze gechipt is, kunnen wij nagaan wie de eigenaar is.


Bedankt voor de melding