Melding Varentstraat op 20 mei 2020

Info

Categorie
Verkeershinder, signalisatie, ...
Datum
woensdag 20 mei 2020
Straat
Varentstraat 54
Status
Uitgevoerd
Omschrijving
Beste,

De laatste tijdmerk ik als inwoner van de varentstraat veel doorgang van vrachtwagens. Het is veel erger dan vroeger, is hier een bepaalde reden voor? Dit is zeer storend!

Alvast bedankt
Antwoord

Beste,


Bedankt voor de melding.


Misschien door de lockdown dat er veel minder wagens passeerden en dat het nu opvalt dat het verkeer weer drukker wordt.


Wij volgen dit verder op maar hebben geen aanleiding gevonden voor het drukker wordende verkeer.


Mvg,


het technische team