Melding Holstraat op 20 mei 2020

Info

Categorie
Beschadigde weg, fietspad, voetpad, voetweg ...
Datum
woensdag 20 mei 2020
Straat
Holstraat 21
Status
Uitgevoerd
Omschrijving
In de Holstraat in Opdorp is er zware beschadiging aan de straat. De kasseien komen los en worden door het zware verkeer uit de straat gereden en liggen boven op de rijweg. Zeer gevaarlijk voor de vele fietsers!!!
Antwoord

Beste,


Bedankt voor de melding.


Onze dienst wegen zal dit zo snel mogelijk oplossen.


Mvg,


het technische team