Melding Mandekensstraat op 23 mei 2020

Info

Categorie
Milieu-, geluids- of geurhinder, loslopende dieren, kadavers, ...
Datum
zaterdag 23 mei 2020
Straat
Mandekensstraat 
Status
Uitgevoerd
Omschrijving
wij wonen in een huurhuis gelegen in de mandekensstraat 245a te buggenhout, naast onze tuin is een enorme overwoekering van brandnetels en onkruid die nu ook onze tuin al aangestast hebben, heel ons gazon staat vol brandnetels en de overwoekering is door de afsluiting heen aan het groeien.
sommige brandnetels zijn bijna 2 meter hoog en het word steeds erger. er wordt ook soms afval in gestort (sluikstorters) en dat bevordert de groei alleen maar
er is geen eigenaar bekend maar mijn pas gezaaide tuin is wel helemaal naar de vaantjes
Antwoord

Beste,


Bedankt voor de melding maar het is best dit te melden aan de politie indien dit op privé domein is.


Zij kunnen de eigenaar opsporen en vragen om hun perceel te onderhouden.


Mvg,


het technische team