Melding Kasteelstraat op 28 dec 2020

Info

Categorie
Verkeershinder, signalisatie, ...
Datum
maandag 28 december 2020
Straat
Kasteelstraat 
Status
Uitgevoerd
Omschrijving
Nog steeds parkeren er vele vrachtwagens op de bosparking het gaat hier dan vooral nog om tankwagens deze week vier!!!Zoals nu in deze tijden veel gebruikt gemaakt van deze parking door de vele bezoekers van ons mooie bos en dan moet je u wagen kwijt op een parking die soms vol camions staan.Als er dan geen plaats meer is beginnen de mensen zich langs de rijweg te parkeren wat ook niet mag maar hier word wel tegen opgetreden door de politie...Straf in feite ipv de vrachtwagens aan te pakken voor een groene gemeente!!!
Antwoord

Beste,


Bedankt voor de melding.


Dit wordt doorgegeven aan de bevoegde dienst.


Mvg,


het technische team