Melding Ravenstraat op 30 dec 2020

Info

Categorie
Beschadigde weg, fietspad, voetpad, voetweg ...
Datum
woensdag 30 december 2020
Straat
Ravenstraat 
Status
Uitgevoerd
Omschrijving
Put in het wegdek ter hoogte van huisnummer 180
Antwoord

Beste,


Bedankt voor de melding.


We zullen de put, indien het weer het toelaat, opvullen.


Mvg,


het technische team