Melding Beukenstraat op 08 jan 2021

Info

Categorie
Riolering, verstopte rioolkolk, ...
Datum
vrijdag 08 januari 2021
Straat
Beukenstraat 79
Status
Uitgevoerd
Omschrijving
Ik woon in Beukenstraat 79 in Buggenhout en tussen de fietspad en mijn garage staat een put van de riolering. Bovenop de riolering staat een metalen afdekplaat maar die is helemaal kapot. Als bijlage vindt u de foto’s van de metalen afdekplaat. Deze metalen afdekplaat is nu helemaal kapot - het is krom geworden en er zitten heel veel gaatjes in. Ik woon naast de spoorweg en naast mijn tuin is er een seinkot. Naast mijn garage is een parkeerplaats en daar regelmatig parkeren de wagens van Infrabel. Enkele dagen geleden heeft een wagen van Infrabel bovenop de metalen afdekplaat gereden en de afdekplaat was helemaal geschoven en de put was bijna open. Het is echt gevaarlijk en de kapotte afdekplaat is echt naast de fietspad. Ik vrees dat op een dag een ongeluk zal gebeuren. De metalen afdekplaat is echt helemaal kapot.
Wat moet gedaan worden om dit probleem op te lossen?
Antwoord

Beste,


Bedankt voor de melding.


Wij zullen zorgen voor een nieuwe afdekplaat op de riolering.


Mvg,


het technische team