Melding Kasteelstraat op 10 jan 2021

Info

Categorie
Verkeershinder, signalisatie, ...
Datum
zondag 10 januari 2021
Straat
Kasteelstraat 
Status
Uitgevoerd
Omschrijving
Parkeren vrachtwagens bosparking...door de nachtvorst en regen is de parking gevaarlijk zowel te voet als met je wagen die volledig kapot gereden door de zware vrachtwagens wanneer word dit probleem eens aangepakt of durft men niet optreden om hier verandering in te brengen.Maak deze parking 3,5ton of plaats bogen zodat vrachtwagens de parking niet meer op kunnen.Groene,veilige bosgemeente????!!!!
Antwoord

Beste,


Bedankt voor de melding.


Het probleem zal op de verkeerscommissie in maart besproken worden.


Mvg,


het technische team