Melding Hauwerstraat op 11 jan 2021

Info

Categorie
Sluikstort
Datum
maandag 11 januari 2021
Straat
Hauwerstraat  66
Status
Uitgevoerd
Omschrijving
2 vuilzakken op de staat achtergelaten. 1 tje is al open gereden door auto.
Antwoord

Beste,


Bedankt voor de melding.


We gaan dit, zo vlug mogelijk, opruimen.


Mvg,


Het technische team