Melding Mandekensstraat Buggenhout op 04 feb 2021

Info

Categorie
Beschadigde weg, fietspad, voetpad, voetweg ...
Datum
donderdag 04 februari 2021
Straat
Mandekensstraat Buggenhout 35 en 37
Status
Uitgevoerd
Omschrijving
Beste, in de Mandekensstraat ter hoogte van de nummers 35 en 37 zijn er diepe putten in het wegdek (8cm) diep en dit in het loopvlak van de vrachtwagens met als gevolg enorme lawaaihinder en trillingen. Graag een degelijk herstel. Graag een inspectie van een leidinggevende, het probleem is ernstig.
Antwoord

Beste,


Bedankt voor de melding.


Wij zullen de putten vullen zo gauw het weer het toelaat.


Mvg,


het technische team