Melding Bovendonkstraat op 04 feb 2021

Info

Categorie
Beschadigde weg, fietspad, voetpad, voetweg ...
Datum
donderdag 04 februari 2021
Straat
Bovendonkstraat 89 tot 103
Status
Uitgevoerd
Omschrijving
Beste, ook in de Bovendonkstraat tussen de nummers 89 tot 103 zijn er meerdere diepe putten in het wegdek en dit in het loopvlak van de vrachtwagens met als gevolg enorme lawaaihinder en trillingen. Graag een degelijk herstel (de putten niet vervangen door hobbels zoals we zo vaak zien, maar streven naar een degelijke en zo vlak mogelijke uitwerking) . Graag ook hier een inspectie van een leidinggevende, het probleem is ernstig.
Antwoord

Beste,


Bedankt voor de melding.


De putten worden opgevuld zo gauw het weer het toelaat.


Mvg,


het technische team