Melding Varentstraat op 09 feb 2021

Info

Categorie
Verkeershinder, signalisatie, ...
Datum
dinsdag 09 februari 2021
Straat
Varentstraat 115
Status
Uitgevoerd
Omschrijving
Er ligt een groot deel ijs in de Dendermondeweg/Kouterweg en op het fietspad van de varentstraat. (Het deel dat uit komt in de kakemanstraat/varenstraat Opstal). De rest van het baantje is perfect geruimd, enkel het smalle deel aan de ingang vanuit de varentstraat ligt een dik pak ijs. Er loopt daar al een tijdje veel water door dat weggetje, sinds de natte januari maand.
Antwoord

Beste,


Bedankt voor de melding.


Onze technische dienst zal ter plaatse komen en het nodige doen.


Mvg,


het technische team