Melding Lentepark op 17 feb 2021

Info

Categorie
Openbaar groen, speelpleinen, ...
Datum
woensdag 17 februari 2021
Straat
Lentepark 61
Status
Uitgevoerd
Omschrijving
Gisteren voormiddag werd in Lentepark met een zware graafmachine de oude beplanting voor nr. 59 uit de grond getrokken. Per ongeluk werd daarbij het boompje voor nr. 61 omver gereden.
Als (al dan niet voorlopige) oplossing werd het boompje terug in het gat gepropt, maar het staat nu al zo'n 15 a 20 graden scheef.
Zou het boompje die ontworteling overleven? En staat het nog stevig genoeg om bij storm niet op straat te vallen?
Wij zouden het het op prijs stellen als u dit met de aannemer zou willen opnemen zodat er bij de verdere uitvoering van de groenwerken eventueel iets aan gedaan wordt. Dank u.
Antwoord

Beste,


Bedankt om deze schade te melden!


Ik kom morgen nog eens ter plaatse kijken en neem dit zeker op tijdens de volgende werfvergadering met de aannemer.


Met vriendelijke groet,


 


Veerle De Buyser












Deskundige groen
Lokaal bestuur Buggenhout
Nieuwstraat 2
9255 Buggenhout
052 33 95 11veerle.debuyser@buggenhout.bewww.buggenhout.be
 

Bedankt voor de melding.