Melding Hanenstraat op 31 mrt 2021

Info

Categorie
Beschadigde weg, fietspad, voetpad, voetweg ...
Datum
woensdag 31 maart 2021
Straat
Hanenstraat  141
melding-detail-dt-location-bus
A
Status
Uitgevoerd
Omschrijving
Weggezakt fietspad, diepe put
Antwoord

Beste,


Bedankt voor de melding.


Onze technische dienst heeft op 6/04 de verzakking en de put hersteld.


Mvg,


het technische team