Melding hanenstraat op 08 apr 2021

Info

Categorie
Verkeershinder, signalisatie, ...
Datum
donderdag 08 april 2021
Straat
hanenstraat 146
Status
Uitgevoerd
Omschrijving
ongeveer 1 maand geleden put gemaakt door nutsmaatschappij, put is hersteld, maar hebben hun afval laten liggen, soms komen er nog andere aannemers puin bijstorten, ik weet niet welke firma er gewerkt heeft
Antwoord

Beste,


Bedankt voor de melding.


We contacteren de nutsmaatschappij zodat ze hun puin opruimen.


Mvg,


het technische team