Melding Hamsweg op 20 apr 2021

Info

Categorie
Huisvuilophaling
Datum
dinsdag 20 april 2021
Straat
Hamsweg 
Status
Uitgevoerd
Omschrijving
Gele vuilzakken werden niet opgehaald in de Hamsweg.
Antwoord

Beste


In de toekomst kan u bij dergelijke problemen best rechtstreeks contact opnemen met de ombudsdienst bij onze intercommunale Verko (tel. 0800 92 992 of ombudsdienst@dds-verko.be)


Zij hebben rechtstreeks contact met de ophalers in de wagen en kunnen eventueel de opdracht geven om terug langs te rijden.


Wij willen u er toch ook attent opmaken dat het afval dient buiten te staan vóór 7u ’s morgens of de avond voordien na 20u. Het kan soms voorvallen dat de wagen een andere route neemt en dus op een ander tijdstip langskomt.


Met vriendelijke groeten


Milieudienst