Melding Vekenstraat op 26 apr 2021

Info

Categorie
Riolering, verstopte rioolkolk, ...
Datum
maandag 26 april 2021
Straat
Vekenstraat 37
Status
Uitgevoerd
Omschrijving
De kolk voor Vekenstraat 37 is verzakt en is een verkeersgevaar ingeval wagens hier met hun wiel in rijden. Net net de kasseien herlegd worden is het een goed moment om ook dit aan te pakken.
Antwoord

Beste,


Bedankt voor de melding.


Indien wij dit niet kunnen oplossen zal Farys gecontacteerd worden door ons.


Mvg,


het technische team