Melding Dreef op 29 apr 2021

Info

Categorie
Sluikstort
Datum
donderdag 29 april 2021
Straat
Dreef 
Status
Uitgevoerd
Omschrijving
beste, sedert geruime tijd staat in de dreef aan het oefenveld van de voetbal een oud busschassis achtergelaten door een carnavalvereniging van de voetbal, er is iemand die deze chassis wil weghalen voor de schrootwaarde maar vraagt een getekend bewijs , bij navraag bij de voetbal blijkt niemand bereid dit te doen, ondertussen wordt er hier vlot zwerfvuil achtergelaten
Antwoord

Beste,


Bedankt voor uw melding. Onze diensten zijn op de hoogte van de bestaande problematiek door de achtergelaten wagen en zijn hier al eventjes mee bezig. Onze milieudienst zal nog contact opnemen met u.


mvg,