Melding Vitsstraat op 01 mei 2021

Info

Categorie
Beschadigde weg, fietspad, voetpad, voetweg ...
Datum
zaterdag 01 mei 2021
Straat
Vitsstraat 15
Status
Uitgevoerd
Omschrijving
Vitsstraat (ter hoogte van nr 15), kruispunt met Minneveld
Beide rijvakken: ongelijke ligging van twee betonplaten, onvoldoende geleidelijke bitumineuze voegen als overgang: trillingen door zwaar verkeer (vrachtwagens, bussen, enz.)
Zie eerdere melding (03/03/2021)
Antwoord

Beste,


Bedankt voor de melding.


Onze technische dienst is dit probleem reeds gaan bekijken maar kunnen er niets aan doen. Uw melding werd doorgegeven aan onze collega van openbare werken.


Mvg,


het technische team